De Mono „Kochać inaczej” reż. Yach Paszkiewicz 1994

Kochać to nie znaczy zawsze to samo Można kochać tak lekko, można kochać bez granic Kochać, żeby zawsze i wszędzie być razem Wierzyć, że jest dobrze, gdy jesteśmy sami. Kochać to nie znaczy zawsze to samo Kiedy jesteś daleko, kochasz przecież inaczej A kiedy pragniesz tak mocno, żebyś nie żałował Kiedy jesteś daleko, możesz wszystko stracić.

Ref : A kiedy przyjdzie na Ciebie czas A przyjdzie czas na Ciebie, Porwie Cię wtedy wysoko tak Do góry Cię uniesie, A kiedy przyjdzie na Ciebie czas A przyjdzie czas na Ciebie, Porwie Cię wtedy do góry tak Wysoko Cię uniesie Lecz nagle możesz zacząć spadać w dół To już nie to samo…

Kochać to nie znaczy zawsze to samo Trzeba stale uważać, żeby kogoś nie zranić Nie tak łatwo jest kochać, nie tak łatwo być razem Kiedy wszystko najlepsze,dawno już za nami.

Ref : A kiedy przyjdzie na Ciebie czas A przyjdzie czas na Ciebie, Porwie Cię wtedy do góry tak Wysoko Cię uniesie, A kiedy przyjdzie na Ciebie czas A przyjdzie czas na Ciebie, Porwie Cię wtedy do góry tak Wysoko Cię uniesie Lecz nagle możesz zacząć spadać w dół To już nie to samo…

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,de_mono,kochac_inaczej.html

Autor: agnecha

czasem wierszem piszę..

6 myśli na temat “De Mono „Kochać inaczej” reż. Yach Paszkiewicz 1994”

  1. Prawdziwym szczęściarzem jest każdy człowiek, który spotkał na swojej drodze życia miłość i się z nią nie rozminął. Spełniony szczęściarz to ten, który kocha lub kochał ze wzajemnością. Nawet jeśli tylko chwilę.. to przelotne westchnienie.. pięknie to napisałeś. Taka prawda. Prawdziwa miłość nie znika z serca, pozostaje w sercu na zawsze.

    Polubione przez 1 osoba

  2. Czasami zamykamy tarasy, żeby nie widzieć przemijającej miłości. Strach zwycięża rozum i nie jesteśmy już szczęśliwi.
    Więc kiedy najmniej o tym pomyślisz, jesień wkracza w Twoje życie i nadal nie wiesz, co oznacza miłość.
    Ponieważ istnieje taka miłość, przelotne westchnienie, które trwa chwilę, a prawda o prawdziwej miłości pozostaje w sercu na zawsze.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: