międzyczas

Po bardzo trudnym tygodniu (stres wczoraj nie dał mi spać i.. ja też nie dałam spać ;)) dziś luzuję i oddaję się przyjemnościom. W międzyczasie odpisywania Wam na komentarze (lawina jakaś 😉 dzięki) robię porządek w nasionach. Zbliża się koniec pomidorowego sezonu, tzn. pomidorów jest mnóstwo jeszcze, tylko ja kończę zbiór nasion. Jeszcze tylko trzy odmiany i koniec :D.. jednego etapu. Jeszcze plakietki z nazwami, segregacja, dilerki i.. będę gotowa na kolejną Akcję Wymiany Nasion. W tym roku uroczyście sobie obiecuję zamówić nie więcej niż 5 nowych odmian do testów.. no może 8.. ale ni du du więcej! To już jakiś świr, a nie bzik! .. żeby dla zaspokojenia ciekawości doznań nowych smaków, kształtów i kolorów kilku..dziesięciu pomidorów tracić tyle czasu.. Plus taki, że miałam w co robić i przy czym oderwać myśli od koronawirusa.

..Jak dobrze mieć kawałek swojego świata..

Autor: agnecha

czasem wierszem piszę..

13 myśli na temat “międzyczas”

 1. Ale jakby nie przemijał też byłoby źle a szczególnie w chwilach cierpienia ,bólu ,mógłby tylko wolniej przemijać, albo dać nam więcej czasu :))

  Polubienie

 2. Czas czas czas.. dziś jestesmy jutro nie ma nas nas nas .. Szkoda że tak ogranicza nasze istnienie, że chcemy czy nie – z każdą chwilą przemijamy..
  Dziękuję Molekułko

  Polubione przez 1 osoba

 3. O czasie mogę bardzo długo ,ale z uwagi na chroniczny brak czasu w naszych czasach ograniczę się do dwóch
  króciutkich myśli:
  03.01.09.Oława. „Szczęśliwy czasu nie licz” Szczęśliwy czasu nie liczy Mieszka pod gołym niebem I gwiazdy co noc liczy Umie szczęśliwym być I bez tej toksycznej cywilizacji umie żyć A my cywilizacją wniebowzięci Ale tak bardzo nią zajęci Że szczęścia nie zauważamy Bo zauważyć go czasu nie mamy Molekułka
  A tu mowa o międzyczasie:
  22.03.09.Oława. „Co to jest czas” Co to jest czas Czy istniałby gdyby nie było nas Czy ktoś go widział Czy ktoś go zna Czy ktokolwiek czas dla niego ma Czas dla czasu Poniewczasie i zawczasu W przeszłości w przyszłości w teraźniejszości A może w międzyczasie Coś z tym czasem zrobić da się Molekułka
  Pozdrawiam w obecnym czasie „Tu i teraz”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s